Gėrimai
Leave a Comment

Pasimatymas su arbata

Puodelis arbatos yra šaunu, kai tau reikia pabusti ryte, kai norisi popiečio pertraukėlės arba tiesiog poilsio minutėlei vakare po darbų. Nusprendžiau pasidalinti savo meile arbatai ir supažindinti tave su Solaris Tea – ne šiaip kokia arbatos kompanija…

egleTV solaris tea ITWBN mikepattersonphotography

Nemeluosiu – mano skonio receptorius nėra lengva sužavėti, bet Catriona supažindino mane su šia organiška arbatos kompanija ITWBN blogerių suvažiavime (labai tinkamai parinktoje vietoje – Galway Bay Hotel – popiečio arbatėlei) ir manau tai buvo meilė iš pirmo arbatos gurkšnio – man taip patiko Solaris Tea arbata. Šeimai priklausantis verslas, kur arbatos mišiniai daromi žolininko Jorg Muller, įsikūręs Galway mieste, Airijoje. Man pasisekė iš Solaris Tea pagriebti keletą individualiai supakuotų organiškos arbatos pakelių ir paragauti arbatas savu laiku.

egleTV solaris tea romas poterie

Aš mėgavausi įvairia arbata, tokia kaip:

  • English/Irish Breakfast (angliška pusryčių arbata) – švelnus puodelis arbatos. Gėrimą galima gerti su pienu pusryčių arba popiečio arbatėlės metu.
  • Earl Grey – rafinuoto kvapo organiska arbata yra Top Grade Organic Assam (TGFOP) produktas. Idealus šviežump, stiprumo ir energijos balansas.
  • Darjeeling – reta klasika, auginama Lingia sodyboje ir renkama nuo Kiniškų augalų (kurie senesni nei 100 metų).  Chinese plants (over 100 years old). Arbata rafinuoto, vaisinio ir muskatinio aromato.
  • Chunmee – Kinijos mėgstamiausia žalioji arbata. Švelni, vaisinio aromato arbata su saldžiu aromatu.
  • Jasmine – jazmino žalioji arbata.
  • White (Pai Mu Tan) – baltoji arbata. Šilkinio švelnumo skonio arbata gaminama is baltojo bijūno (Pai Mu Tan).
  • Mint Digest (Peppermint Delight) – raminanti pipirmėtės arbata su gaivinančiomis žolelėmis.
  • Chamomile Dream Relax – aromatinga, saldi ramunėlių ir rožių arbata, kuri yra raminanti ir atpalaiduojanti.
  • Rooibos Cacao Chai – švelnaus saldumo arbata.
  • Berry Fruity Tea – gaivinančiai pikantiško skonio arbata su tikromis mėlynėmis ir kinrože.

Jeigu paklaustum, kuri arbata man labiausiai patiko – tikrai sunkiai apsispręsčiau. Šios arbatos gali nusipirkti Solaris Tea puslapyje ir paragauti. Arbatos gėrimas niekada nebus toks pat, nes šios firmos arbata tiks įvairiems skonio receptoriams 😉 Rekomenduoju apsilankyti internetiniame puslapyje, kuriame apstu pasirinkimo.

egleTV afternoon delight tea from elmtree

Gal aš pripratau, o gal todėl, kad turėjau visą dėžutę – Afternoon Delight Tea buvo mano mėgstamiausia arbata, prie kurios aš tikrai matau save grįžtančią. Ši arbata puikiai tinka mamytėms ir būsimoms mamytėms, kadangi jos sudetyje yra vaistinės svilarožės, ramunėlių, pipirmėtės, pankoliai ir saldymedžio šaknis. Toks arbatos mišinys manau tiks ne tik mamoms!

Buvo nuostabu atsipūsti su puodeliu arbatos po užimtos dienos su sūneliu. Kas nuostabu – Solaris Tea turi Pregnancy Herbal Infusion Teas – arbatų kolekciją besilaukiančioms mamoms, tokias kaip Morning Bright Tea ir Pre-Mama Tea apie kurias tikrai būčiau norėjusi žinoti kai laukiausi.

egleTV solaris tea elmtree teabag

Ar turi ritualą arba tą ypatingą puodelį iš kurio mėgsti gerti savo ypatingą gėrimą? Mano puodelis arba bliūdelis (priklauso nuo to, kam jį naudoji) yra rankų darbo ir pagamintas Romo iš Romas Poterie. Arbatos skonis iš tokio rankų darbo kūrinio yra net skanesnis 😉

egleTV romas poterie cup solaris tea

Jeigu skaitai – parašyk komentaruose savo mėgstamiausios arbatos pavadinimą ir kokia tai arbata? Ar norėtum pabandyti Solaris Tea arbatos?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.